Рихтування авто в Дніпрі

Якщо ця стаття готується для розміщення в розділі жерстяні роботи, уявимо, що саме для такої роботи ви шукаєте станцію. Звичайно ж, вибір може бути і невдалий, так як бляшані роботи, тобто рихтування, це лише складова кузовного ремонту, але повірте це один із найважливіших видів робіт.

На що слід звертати увагу при пошуку автосервісу? Ні розкішна вивіска, ні супернаворочений веб-сайт не повинні визначати ваш вибір.

Бляшані роботи під час проведення кузовного ремонту повинні виконуватись на базі професійного обладнання та спеціального інструменту. Наприклад, у вас пом’ятий поріг, не подряпина не скол, не зачес, а вм’ятина, порушені ребра жорсткості глибина понад п’ять міліметрів. Поцікавтеся, приїхавши на станцію, як збираються ремонтувати ваші пошкодження.

Маємо сказати: ми рихтуватимемо. Це добрий симптом. Далі спитайте, а як? Адже машина ваша і ви можете знати, чим її лікуватимуть. Для таких ушкоджень потрібно мати СПОТТЕР — створення рук людини для точкового зварювання, яке значно полегшує роботу в цьому випадку. Він також добрий, коли треба рихтувати пошкодження дверей, тому що за його допомогою можна уникнути зняття карти дверей.

Якщо ж вам відповідають, що ми тут зашпатлюємо і зафарбуємо, буде краще за нову — тікайте з такої станції.

Жоден виробник автошпаклівок не дає рекомендацій з приводу максимально допустимої товщини шару шпаклівки, більш того, для великих шарів є шпаклівки з різними наповнювачами, щоб усадка їх у часі була меншою, але вона буде! і чим товстіший шар шпаклівки, тим помітніше вона сяде. Але, на жаль, помітите це не відразу, а через кілька місяців. Тому треба розуміти, що товщина шару шпаклівки повинна прагнути до мінімуму, тоді якість ремонту прагнутиме досконалості, асоціюючи з теорією меж до нескінченності.